זה לא סוד שבשנים האחרונות ישנה שחיקה מתמשכת בשכר ובמקביל עלייה מתמשכת ביוקר המחייה בישראל. ייעוץ לכלכלת המשפחה מאפשר לך לקחת אחריות על החיים, להתנהל בצורה מאוזנת ולקבל החלטות כלכליות אשר ישפרו את חיי המשפחה בטווח הזמן המיידי והמתמשך.

ייעוץ כלכלי למשפחות מאפשר לך לקבל כלים, ידע והדרכה אישית אשר מותאמת לצרכי המשפחה שלך – שירותי הייעוץ של MoneyTalks מיועדים לאנשים פרטיים, משפחות, חד הוריים, עצמאיים, זוגות צעירים ולמעשה לכל אחד מאיתנו.

למי שיש כסף "לשרוף", לא יהיה קושי למצוא מישהו שיחזיק את הגפרורים.

משפחות רבות פונות אלינו לקבלת ייעוץ כלכלי למשפחות ב -3 סיטואציות עיקריות:

  1. חוסר אונים – הרבה מאוד משפחות פונות אלינו במצב של חוסר אונים אשר מתאפיין במינוס בבנק, הלוואות והתנהלות כלכלית בעייתית (בלשון המעטה..).
  2. לקיחת אחריות אישית – ישנן משפחות אשר פונות אלינו לאחר הבנה שהאחריות מוטלת על כתפיהם. משפחות אלה בדרך כלל מרוויחות מספיק, אשר לא מצליחות לנהל את התקציב המשפחתי בצורה נכונה כך שיבטיח את העתיד הכלכלי של המשפחה.
  3. קבלת החלטות – זוגות צעירים אשר עומדים בפני קבלת החלטה כלכלית גדולה (למשל, לקיחת משכנתא חדשה לרכישת דירה, פתיחת עסק וכדומה) , מעוניינים להתייעץ ולבדוק האם כדאי לבצע אותה? ואם כן, כיצד?

ייעוץ לכלכלת המשפחה

היועצים של MoneyTalks יבינו את המצב הפיננסי של המשפחה שלך, ינתחו אותו ויבנו תוכנית הבראה או תוכנית פעולה לעתיד.

מהם היתרונות בקבלת ייעוץ לכלכלת המשפחה?

  1. פתרון כולל למשפחה – ייעוץ לכלכלת המשפחה מאפשר לך לקבל פתרון כולל, מקיף ומלא לכל בעיות המשפחה. החל מבניית תקציב משפחתי מאוזן ועד מעבר על ביטוחים ובדיקת נחיצותם למצב האישי שלך.
  2. אובייקטיביות – יועץ לכלכלת המשפחה נותן את נקודת המבט שלו על ההתנהלות, הציפיות והעתיד המשפחתי שלך מבלי להיות תלוי בגורם כלשהו – היועץ רואה את טובת משפחתך בלבד. לצערנו, אנו עדיין נתקלים במשפחות אשר בטוחות שיועצי המשכנתאות בבנק או יועצי הביטוח רואים את טובתם האישית ולא מבינים שבסופו של דבר היועץ מייצג את הבנק או את חברת הביטוח ולא אותם! – מטרתו היא לייצר מקסימום רווח לבנק או לחברת הביטוח ולא ליצור התאמה לצרכים האישיים שלך.
  3. מתודה סדורה – לפי מחקרים אחרונים, 94% מהישראלים שעברו תהליכי ייעוץ לכלכלת המשפחה דיווחו על שיפור כלשהו בניהול תזרים המזומנים שלהם וכ – 67% דיווחו על שיפור משמעותי. ייעוץ כלכלי למשפחות מתנהל על פי מודלים מוכחים, אפקטיבים ונכונים אשר עוזרים למשפחה להתנהל בצורה בריאה, מאוזנת ומתואמת עם האירועים המשפחתיים הפוקדים אותה.

היועצים של MoneyTalks יגיעו אליך ויספקו לך את הפתרון הטוב ביותר שמתאים לצרכים הפרטניים שלך. היועצים של MoneyTalks הם בוגרי קורס יועצים לכלכלת המשפחה ובעלי תארים בכלכלה וניהול. כמו כן, אנו בעלי ידע נרחב בנושאים משיקים כמו ביטוח או משכנתאות כך שנוכל לבחון את המצב המשפחתי ולייעץ לך כיצד להתאים את הביטוחים והמשכנתא לתקציב המשפחתי שלך.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי ייעוץ לכלכלת המשפחה, צור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי – קח אחריות אישית וקבל החלטה לשיפור חיי המשפחה שלך עוד היום!