אחת הבעיות העיקריות שכל בעל עסק עצמאי חווה על בשרו הוא חוסר הידיעה על ההכנסה הצפויה בסוף החודש. להבדיל משכיר אשר יכול לתכנן את חייו על סמך המשכורת החודשית הקבועה, אצל בעלי עסקים עצמאיים המשכורת החודשית משתנה מחודש לחודש בהתאם להכנסות מהעסק.

כתוצאה מכך, אצל בעלי עסקים רבים ניתן למצוא את התופעות הבאות:

  1. תחושת רווח מדומה – מכיוון שהמשכורת החודשית משתנה מחודש לחודש, בעלי עסקים רבים חושבים שהם מרווחים יותר מן הרווח בפועל.
  2. בעיות תזרים – לא מעט בעלי עסקים קטנים ובינוניים נכנסים לבעיות תזרים כתוצאה מניהול בעייתי או תקופות מיתון אשר משפיעות בצורה ישירה על התנהלות המשפחה.
  3. מסגרות אשראי מנופחות – בדרך כלל, לבעלי עסקים ישנה מסגרת אשראי מוגדלת אשר מגדילה עוד יותר את תחושת הרווח המדומה והמחשבה שניתן לעשות הכל.

ייעוץ לכלכלת המשפחה עבור בעלי עסקים עצמאיים

לאחרונה יצר עימנו קשר נהג מונית אשר בבעלותו תחנת מוניות לנתב"ג עבור קבלת שירותי ייעוץ לכלכלת המשפחה, צמצום הסיכונים המשפחתיים ויצירת הפרדה מוחלטת בין העסק למשפחה.

יעוץ לכלכלת המשפחה עבור בעלי עסק עצמאי

היועצים הכלכליים של MoneyTalks יכולים לעזור לך להפריד בין צרכי המשפחה לצרכי העסק בדרכים הבאות:

  1. הפרדה מוחלטת – הצעד הראשון בדיקת המצב הקיים, הפרדה מוחלטת בין החשבונות העסקיים והפרטיים והעברה של משכורת חודשית ממוצעת (לפי הכנסות העסק) מהחשבון העסקי לחשבון הפרטי. בצורה זו, תוכל להתנהל בצורה מבוקרת, נכונה ומאוזנת בהתאם למשכורת האמיתית שלך!
  2. ניהול סיכונים – שלב זה מותאם לכל בעל עסק ובמהלכו היועצים של MoneyTalks יתנו לך סקירה ברורה על היערכותך לסיכונים אפשריים (פנסיה, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה וכדומה).
  3. בקרה שוטפת – בשלב זה היועצים של MoneyTalks יתנו לך סט של כלים, שיטות וטיפים לניהול התקציב המשפחתי ואופן הבקרה המומלץ בהתאם למצבך האישי.

חשוב לזכור כי ייעוץ לכלכלת המשפחה עבור בעלי עסקים עצמאיים הוא הוצאה מוכרת אשר תוכל לקבל עליה 100% החזר ממס הכנסה ומע"מ. אל תמתין למחר, קח את הצעד הראשון וצור עימנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר באתר MoneyTalks.