כמעט כל בעל עסק מכיר את התופעה המתסכלת, חילקת או קיבלת עשרות כרטיסי ביקור במהלך פגישה עסקית, כנס או השתלמות – אך בסופו של דבר, כרטיס הביקור הולך לאיבוד ונזרק לפח.

בדיוק בשביל לפתור את הבעיה הזו, פותח הרעיון של כרטיס ביקור דיגיטלי אשר מאפשר לך להפיץ את הפרטים האישיים שלך ושל בית העסק בקלות, במהירות ובלחיצת כפתור אחת.

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא למעשה עמוד אינטרנט פשוט אשר מותאם לכל מכשיר ממחשב שולחני ועד אחרון הסמארטפונים.

כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי נותן לך את היתרונות הבאים:

  • פרטי איש הקשר – כרטיס ביקור דיגיטלי מכיל את כל פרטי איש הקשר. למשל, ניתן להכניס בו כפתורים לשליחת דואר אלקטרוני, טלפון, כתובת המשרד, רשתות חברתיות (פייסבוק, לינקדין, טוויטר ועוד), סקייפ ועוד.
  • עדכון עתידי – כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לבצע עדכונים עתידיים בכל שעה ויום בצורה קלה, פשוטה ומהירה. עדכון עתידי בכרטיס הביקור יכול להיות שינוי כתובת המשרד, טלפון, כתובת אתר אינטרנט וכדומה. חלק מהחברות מאפשרות אף לעדכן את הכרטיס בצורה עצמאית באמצעות גישה לפאנל ניהול הכרטיס, כך שאתה אפילו לא חייב לשלם או להיעזר במישהו שיעשה זאת עבורך.
  • נוחות – כרטיס ביקור דיגיטלי הוא זמין 24/7 בטלפון הסלולרי שלך. מצבים בהם "נתקעת" ללא כרטיס ביקור מסורתי מנייר כבר לא יחזרו פעם בעתיד.
  • זמינות – הלקוח אשר מקבל את הלינק לכרטיס הביקור הדיגיטלי יכול לפתוח אותו בכל רגע על מנת להתקשר לבעל העסק, לנתב לבית העסק או להכנס לאתר האינטרנט.
  • ידידותיות לסביבה – עוד סיבה לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי היא הידידותיות לסביבה. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לך לשמור על הסביבה ולצמצם את הפסולת אשר נזרקת כתוצאה מהפעילות העסקית שלך.

לסיכום, אם עדיין אין לך כרטיס ביקור דיגיטלי, מומלץ ליצור אחד לעסק או ולכל אחד מהעובדים בו. נכון להיום, העלות השנתית של כרטיס ביקור דיגיטלי עומדת על 200-800 ש"ח בהתאם לחברה אשר מפתחת אותו.

המאמר נכתב על ידי דפוס אונליין – בית דפוס דיגיטלי, אשר מעניק מגוון רחב של פתרונות דיגיטליים ומסורתיים על גבי נייר, ביניהם ניתן למצוא הדפסה על פליירים, הדפסה על שמשוניות ועוד.