נשים רבות בישראל בוחרות לרכוש פאה (אחת או יותר) מטעמי דת, מסורת וצניעות או בשל מחלות כאלה ואחרות (דלילות שיער, מחלת הסרטן וכדומה).

כמעט כל אישה שעומדת לרכוש את הפאה הראשונה שלה מופתעת מטווח המחירים העצום ששורר בענף הפאנות. יצאנו לבדוק ביחד עם יערה מסלון הפאות Custom Wigs, למה פאות קאסטם יקרות כל כך? מה ההבדלים בין סלון פאות אחד לשני וכיצד ניתן להשיג פאה במחיר שפוי?

למה פאות קאסטם כל כך יקרות?

למה פאות קאסטם כל כך יקרות?

ראשית, למי שלא מכיר את המונח, פאות קאסטם, הן פאות אשר מותאמות בצורה אישית למבנה הראש של האישה שעומדת לחבוש אותן. לרוב, פאות קאסטם עשויות מחומרי גלם איכותיים, 100% שיער טבעי אשר לא עבר שום תהליך כימי (שיער טבעי שלא עבר תהליכים נשמר בצורה טובה יותר לאורך זמן).

לפי יערה מסלון הפאות Custom Wigs, המטרה של הפאנית היא להתאים את הפאה לסגנון, אופי ומראה הלקוחה. כיום, כל סלון פאות מכיל קטלוג פאות מרשים, אשר ניתן לצפות בו באינספור דוגמאות, סגנונות וגזרות שיכולות להתאים לכל אישה.

טווח המחירים של פאות הקאסטם יכול להתחיל ב – 4,000 ₪ לפאה ולהסתיים בתג מחיר של 10,000 ואף יותר מכך.

יערה מציינת 3 פרמטרים עיקריים אשר משפיעים על המחיר הסופי ללקוחה הן:

  • איכות השיער – עלות השיער משתנה לפי המקור שלה. שיער מסין או יפן נחשב לזול ביותר לעומת שיער אירופאי אשר נחשב ליקר ביותר.
  • הסקין (הרשת) – הסקין היא הרשת שעליה נבנית הפאה ונכון להיום הסקין מיוצר בחו"ל, דבר אשר מייקר את העלויות הסופיות ללקוחת הקצה.
  • תקופת האחריות – שירות לקוחות ותקופת האחריות שניתנת על כל פאה משפיעה על מחירה הסופי ללקוחה. רוב הפאניות מעניקות תקופת אחריות לשנה הראשונה.

לסיכום, באופן כללי, יערה ממליצה לרכוש פאה אחת זולה יותר למהלך היומיום ופאה אחת יקרה, איכותית ועמידה יותר לאירועים מיוחדים.

חשוב לציין כי פאה זולה לא אומר שהיא פחות טובה, אך לרוב היא תישמר בצורה פחות טובה לאורך זמן. כאשר רוכשים פאה במחיר ממוצע של 6,500 ₪, בהחלט מומלץ לשמור ולטפל בה צורה נכונה כך שתשמור על המראה הטבעי שלה לתקופה ארוכה ככל הניתן.