אין ספק שעציצים עמוסים בצמחיה ירוקה מוסיפים הרבה מאוד אופי, חמימות וחן לחללי הבית. היום, הטרנד החם בעולם העיצוב הביתי הוא להוסיף עציצי צמחיה מלאכותית אשר מקנים מראה מטופח, מעוצב ויוקרתי במינימום השקעה (זמן/מחיר).

יצאנו לבדוק ביחד עם יוסי שטרית מחברת Silk Flowers אשר מציעה צמחיה מלאכותית במחירים אטרקטיביים, מהם הפתרונות המובילים בשוק הצמחייה המלאכותית לקהל הביתי.

צמחיה מלאכותית לבית

צמחיה מלאכותית לבית

צמחיה מלאכותית לבית מאפשרת לכל אחד להכניס את הטבע לתוך הבית מבלי להשתעבד אליה מבחינת טיפול יקר, השקיה, דישון או גיזום העלים בכל תקופה.

לפי יוסי שטרית מחברת Silk Flowers, צמחיה מלאכותית מעניקה למעצבי הפנים עולם כמעט בלתי מוגבל של אפשרויות. היום ניתן להציב בפינת הסלון המעוצב עצים אקזוטיים כמו עץ בננה, במבוק, דובדבן, מייפל או בונסאי אשר ישלים את האווירה ויקנו לחלל המעוצב את הטאץ' הייחודי של מעצב הפנים ודיירי הבית. ב – Silk Flowers ניתן לבחור מתוך קטלוג צמחים מלאכותיים אשר מונה יותר מ – 500 פריטים של עצים, פרחים וקירות ירוקים.

כמה עולה צמחיה מלאכותית לבית?

לעיתים קרובות, מחיר הצמח תלוי בצורה ישירה בגודל, האיכות והחומרים שמרכיבים אותו. באופן כללי, עציצים קטנים נמכרים בטווח מחירים של 100-400 ₪ לעציץ, עצים מלאכותיים גדולים יכולים לנוע בין 400-800 ₪ ומעלה בהתאם לגודל העץ. פרחים מלאכותיים הם הזולים ביותר וניתן למצוא מגוון רחב של פרחים בעלויות של עד 100 ₪.

לפי יוסי שטרית מחברת Silk Flowers בדומה לתחומים אחרים, פעמים רבות הזול עולה ביוקר. חברות לשיווק צמחיה מלאכותית אשר מציעות צמחים במחירים זולים מאוד, חייבות להדליק אצל הלקוח נורה אדומה – יתכן שמדובר במוצרים אשר לאחר זמן קצר יאבדו צבע, מראה ואופי. לפי יוסי מחברת Silk Flowers, מכיוון שמדובר על השקעה חד פעמית, מומלץ לבחור בחברה מובילה אשר תוכל להעניק את הפתרון היעיל ביותר.

לסיכום, צמחיה מלאכותית מאפשרת לכל אחד להכניס לתוך הסלון, חדר השינה או חדרי הילדים את הירוק של הטבע. צמחיה מלאכותית מעניקה פתרון יעיל, אפקטיבי וכלכלי לעיצוב הבית עם מינימום התעסקות עתידית בהשקיה, תחזוקה וטיפול בצמחים.