בנייה וניהול של תקציב משפחתי הוא הבסיס לכל תהליכי הייעוץ לכלכלת המשפחה.

המירוץ היומיומי שכל אחד מאיתנו עובר בחיים דורש ניהול תקציב קפדני, נכון ובעיקר מאוזן אשר יסייע במעקב אחר הוצאות המשפחה או יסייע לך במהלך הבראת המשפחה במידה והמשפחה נכנסה בעבר לחובות כבדים.

אני מניח שיצא לך בעבר להשתמש באקסל ליצור דו"חות ולהפוך לרואה החשבון של המשפחה. לאחרונה גילינו כי רוב הלקוחות שלנו מעדיפים להשתמש באפליקציות אשר משתמשות בטכנולוגיות מחשוב ענן ואוגרות את כל הנתונים הפיננסיים בענן מרוחק.

5 אפליקציות לניהול תקציב משפחתי

אם אתה רוצה לשמור על סדר בהוצאות המשפחה, הנה מספר אפליקציות לניהול תקציב משפחתי אשר מופצות בחינם או בתשלום אשר בשימוש קבוע יכולות לחסוך לך הרבה מאוד כסף בסוף החודש.

פשוט לחסוך – הדרך הפשוטה והקלה לשלוט בהכנסות ובהוצאות שלך

אפליקציה בחינם אשר פועלת על גבי מכשירי אנדרואיד ו – IPhone.

האפליקציה מאפשר לנהל את כל חשבונות הבנק דרכה, לעקוב אחר הוצאות המשפחה ולצפות במאזן הכנסות/הוצאות בצורה ויזואלית ברורה, קלה ופשוטה. על ידי שימוש בטנולוגיות מתקדמות של אחסון בענן כל נתוני המשפחה מגובים בענן החברה ובמידה וישנה חריגה או אי עמידה ביעדי החסכון שהוגדרו מראש – האפליקציה תשלח התראה מיידית אשר תיידע אותך בנושא.

פשוט לחסוך – הדרך הפשוטה והקלה לשלוט בהכנסות ובהוצאות שלך

iXpenseIt – (הוצאות + הכנסות = תזרים מזומנים עם תקציב)

אפליקציה בתשלום אשר פועלת על גבי מכשירי אנדרואיד ו – IPhone.

אפליקציית iXpenseIt היא אפליקציה מפורטת מאוד אשר מאפשרת לך לתאר בצורה מדוייקת כל הוצאה במשפחה (ברמת ספק, קטגוריה, תמונת המוצר שנרכש וכדומה). כתוצאה מכך, כמות הפילוחים שניתן לבצע בתוך האפליקציה היא גדולה מאוד ומאפשרת מעקב אחר כל ספק, קטגוריית מוצרים וכמעט כל דבר שתרצה.
אפליקציית iXpenseIt מאפשרת לבצע גיבוי בענן החברה או גיבוי למחשב הביתי של המשתמש בה – אין ספק שמדובר באפליקציה מתקדמת מאוד אשר מתאימה לקהל יעד מצומצם מאוד.

KidsBank- ניהול דמי כיס לילדים, מטלות ובנק וירטואלי

אפליקציה בחינם והרחבות בתשלום אשר פועלת על גבי מכשירי אנדרואיד ו – IPhone.

למרות שהתקציב המשפחתי צריך להיות מנוהל על ידי ההורים, בסופו של דבר כל ילד במשפחה לוקח חלק בהוצאות המשפחתיות. אפליקציית KidsBank מאפשרת להקנות לילדים ערכים, חינוך פיננסי ויכולות מעקב אחר ההוצאות וההכנסות שלהם. אפליקציית KidsBank משלבת משחקים, דוגמאות ופעילויות חוויה אשר לקוחות מעולם המבוגרים ורלוונטיות לעולם הילדים.

דרך האפליקציה ניתן לבנות חשבון בנק וירטואלי אשר ירכז את דמי הכיס, הוצאות הילד ומטלות אשר יעזרו להורים ללמד את הילד על הקשר בין עבודה לכסף.

כמה שילמתי – מעקב הוצאות כרטיסי אשראי

אפליקציה בחינם אשר פועלת על גבי מכשירי IPhone בלבד.

האפליקציה "כמה שילמתי" מתרכזת בניהול ובמעקב אחר כרטיסי האשראי של המשפחה. נכון להיום, אפליקציית "כמה שילמתי" מאפשרת סנכרון של כרטיסי האשראי של ישראכרט, כאל, אמריקן אקספרס ולאומי קארד.

האפליקציה מסתנכרת מול כל חברות האשראי הנתמכות בישראל, מאחסנת את כל הנתונים בענן החברה ולאחר מכן יוצרת פירוט ותצוגה ברורה של כל הנתונים במקום אחד. בכל רגע נתון תוכל לדעת מה עומד להיות חיוב האשראי הקרוב, מה ממוצע החיובים שלך, מהו פילוח ההוצאות של המשפחה ועוד שלל נתונים שיעזרו לך לבחון ולשפר את ההתנהלות הפיננסית המשפחתית.

כמה שילמתי - מעקב הוצאות כרטיסי אשראי

לא ידפקו אותי יותר

אפליקציה בחינם עבור 2 עסקאות וגירסה מלאה בתשלום אשר פועלת על גבי מכשירי אנדרואיד ו – IPhone.

המטרה העיקרית של האפליקציה הוא למנוע מצב בו חברות מסחריות אשר מציעות מבצעים לזמן מוגבל יעלו לך את המחיר מבלי שאתה מודע לנושא.

כולנו מכירים את מבצעי ההצטרפות לחברות התקשורת או הטלוויזיה אשר מציעות מחיר זול לשנה ולאחר מכן התשלום החודשי קופץ בעשרות אחוזים. על ידי שימוש באפליקציה, תוכל להזין את פרטי העסקה וליצור תזכורת מספר ימים לפני שהיא מסתיימת. בצורה זו תוכל לבחון את פרטי העסקה ולהחליט אם ברצונך להמשיך בה, לשנות אותה או שאולי לבטל אותה לחלוטין.

לסיכום, ניתן לראות שיש לא מעט אפליקציות לניהול תקציב משפחתי אשר יעשו לך הרבה מאוד סדר, יקנו לך שקט נפשי ובעיקר יהפכו אותך לצרכן חכם.
במידה ואתה רוצה לקבל ייעוץ לכלכלת המשפחה ולקבל טיפים, דרכי התמודדות וליווי אישי, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ולהצעיד את המשפחה שלך קדימה!