אתר MonayTalks פותח על ידי WPSITES אשר מעניקה שירותי בניית אתרי וורדפרס.

אתר אינטרנט הוא שלוחה של העסק שלך ופעמים רבות הוא מהווה את הרושם הראשוני שהלקוח מקבל על העסק שלך. אתר מיושן, לא יעיל ולא מעוצב יכול לא רק לא להועיל לך, אלא במקרים מסויימים אף להזיק למאמצי השיווק של העסק.

אתר אינטרנט ככלי שיווקי

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי אשר יכול להגדיל את כמות הפניות אל העסק, להגדיל את כמות הלקוחות הקיימים ושורת הרווח של העסק. ב – WPSITES בונים אתרים בעלי אופי שיווקי אשר יתרמו לשורת ההכנסות שלך בצורה משמעותית. כל האתרים שאנו מציעים ללקוחות בנויים על בסיס מערכת קוד פתוח בשם וורדפרס (WordPress) אשר מאפשרת לך לקבל גמישות, עצמאות ועוצמה בעלויות נמוכות משמעותית.

WPSites בניית אתרי וורדפרס לעסקים

למה כדאי להשתמש בוורדפרס (WordPress)?

ישנם מספר סיבות עיקריות לבחירה במערכת וורדפרס במערכת ניהול התוכן של האתר שלך, הנה העיקריות שבהם:

  1. מערכת ניהול תוכן מוכחת – כיום, כרבע מהאתרים בעולם מופעלים על גבי מערכת וורדפרס – זהו נתון מדהים שלא היה לעולם בהיסטוריה הקצרה של האינטרנט.
  2. גמישותבניית אתר מבוסס וורדפרס מאפשרת לך לנהל את האתר בצורה עצמאית ללא תלות במפתח האתר. בכל שלב תוכל לשנות עיצוב, להוסיף תוספים (Plugins) אשר משפרים את יכולות הבסיס של המערכת או להוסיף ווידג'טים (Widgets) שונים על גבי תבנית העיצוב שלך.
  3. התאמה למנועי חיפוש – מערכת וורדפרס מותאמת בצורה כמעט מושלמת לגוגל ושאר מנועי החיפוש ובצורה זו תוכל להנות ממיקומים גבוהים בגוגל.

אם אתה בעל עסק אשר מעוניין לבנות אתר אינטרנט חדש או לחדש אתר אינטרנט קיים, צור עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותך.